KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11965302
nr 1196 5302
Akvarell
Oidentifierad konstnär. . Signerad, daterad T Landberg 98. Motiv med gran och vattendrag, 28x21 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 augusti 2018
kl 20:46:58
7/8 11:07:11
100 kr
11/8 09:26:29